Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

CWZS Zawisza

Stowarzyszenie Wioślarskie

CWZS Zawisza po raz trzeci najlepszy

 CWZS Zawisza po raz trzeci z rzędu najlepszym klubem wielosekcyjnym

w kraju w szkoleniu dzieci i młodzieży.

 

W środę z tej okazji odbyła się podsumowanie związku. Na spotkanie zaproszono medalistów od kategorii juniorów młodszych do młodzieżowców wspólnie z rodzicami, trenerami i działaczami. To pierwsze takie spotkanie, którego pomysłodawcą był Edmund Milecki.

 

- Przed laty Zawisza był klubem bydgoskiej młodzieży i teraz wróciliśmy do chlubnej tradycji - mówił wzruszony Edmund Milecki.

 

Stowarzyszenie Wioślarskie „reprezentowała” silna grupa jedenastu zawodników, medalistów :

Długodystansowych Mistrzostw Polski w dwójce ze sternikiem juniorów           w składzie Adrych Filip, Kraska Mateusz oraz sternik Kurzaj Damian, którzy zdobyli złotymedal(Adrych Filip, Kraska są także wicemistrzami Polski Juniorów w dwójce bez sternika wagi lekkiej)

 

oraz

 

Mistrzostw Polski Młodzików:

 

Banaszek Adrian, Felkner Kamil, Chabowski Marcin, Niemczyński Mikołaj, Osiński Sebastian, Muzolf Kacper, Otapowicz Kacper, Buczkowski Piotr oraz sternik Kurzaj Damian -  srebrnych medalistów w ósemce podwójnej ze sternikiem tychże Mistrzostw.

 

Trenerem wyżej wymienionych zawodników jest Trener Grzegorz Dudziński

 

 

 

 

Artykuł dodano 19 grudnia 2014