Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

CWZS Zawisza

Stowarzyszenie Wioślarskie

Zgrupowania zimowe 2016

Czternastu zawodników naszego Stowarzyszenia przebywa obecnie na zgrupowaniu w Żabnicy. Grupa trenuje pod okiem trenera Grzegorza Dudzińskiego.

Zgrupowanie zaczęło się 16 stycznia i potrwa do 27.

 

Równolegle sześciu naszych zawodników (członków Kadry Narodowej B) przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku. Po zgrupowaniu zawodnicy jada bezpośrednio do Wrocławia, gdzie 31 stycznia odbędą się Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim.

Zawody są obiązkowym sprawdzianem dla naszych kadrowiczów.

 

Start na ErgoRow we Wrocławiu muszą „zaliczyć” również nasi seniorzy, którzy obecnie trenują we włoskiej miejscowości Pusiano pod okiem nowego szkoleniowca Giuseppe De Capua.

 

Artykuł dodano 20 stycznia 2016